Sepetim ( 0 )
Kategoriler

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir(elektronik ürünler hariç). Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise, yetkili servis dışında montaj yapılmış ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Ürünün beğenilmemesi veya keyfi iade durumlarında ürün için kullanılan paketleme malzemeleri, kesilen fatura adeti maliyeti, eft / havale ücreti veya kullanılan sarf malzemelerin giderlerinin iade edilecek tutardan kesileceğini ALICI kabul etmiş olur.

Kişiye özel olarak fabrikadan şase bilgileri ile talep edilen ürünlerde cayma hakkı / iade veya iptal hakkı bulunmamaktadır.

6 iş günü yazan ürünlerin (fabrikadan sipariş ile getirtilen ürünlerin) satın alınıp, iptal veya iade istenmesi durumunda sipariş miktarından %5 kesinti yapılacağını alıcı satış sözleşmesi ile kabul etmiş olmaktadır.